ΧΑΛΑΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΛΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΑΜΠΤΗΡΕΣ

ΣΤΗΝ ΓΡΑΝΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΚΟ.ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΜΕΝΕΣ Η ΣΤΗΛΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΩΣ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΥΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ Η ΛΑΜΠΤΗΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ.ΕΡΧΕΣΤΕ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ.ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΩΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Ένα Σχόλιο στο "ΧΑΛΑΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΛΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΑΜΠΤΗΡΕΣ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Αιμιλία Κραβαρίτη λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/01/2015. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 1077/2015 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου και αναμένουμε ενέργειες της Υπηρεσίας.

Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου.