ΚΑΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ

ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΜΕΝΟΥ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΛΩΡΗ 33 ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΥΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Αιμιλία Κραβαρίτη λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αίτημα που αφορά καμένη λάμπα επί της οδού Λώρη, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 19/01/2015. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 1094/2015 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού.

Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου.