χριστουγεννιάτικο δεντρο

Στην πλατεία στο Φυτόκο κοντά στην εκκλησία υπάρχει ακόμη Χριστουγεννιάτικο δέντρο ακόμη φωτισμένο. Προφανώς ξεχάστηκε.

2 Σχόλια στο "χριστουγεννιάτικο δεντρο"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “χριστουγεννιάτικο δέντρο”, σας ενημερώνουμε, ότι στις 10/02/2017 το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών αποκατέστησε το πρόβλημα που αναφέρατε.
    Ελένη Τατάκου.

2. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ χριστουγεννιάτικο δέντρο”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/02/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 2424/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.