ΠΛΑΚΕΣ ΒΛΑΒΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ

Στις «ΠΛΑΚΕΣ» το συνεργείο των υδραυλικών ήρθε και αποκατέστησε τη βλάβη στη σωλήνα παροχής νερού,ΑΛΛΑ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ.

Ένα Σχόλιο στο "ΠΛΑΚΕΣ ΒΛΑΒΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Πλάκες βλάβη ύδρευσης”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/02/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 2435/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.