Καμένες Λάμπες

2 καμένες λάμπες:

- Γαμβέτα, μεταξύ Αχιλλοπούλου και Εθν. Αντιστάσεως (μεσαίος στύλος)
- Τσιμπούκη, μεταξύ Μαυροκορδάτου και Καρυωτάκη

Ένα Σχόλιο στο "Καμένες Λάμπες"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ καμένες λάμπες”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/02/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 2446/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.