λακούβες στο δρόμο

Καλημέρα. Θέλω να σας επισημάνω τον κίνδυνο ατυχήματος από τις λακούβες που υπάρχουν στο οδόστρωμα στην περιοχή που βρίσκονται οι επιχειρήσεις ΕΥΡΩMETAL SCRAP, πρώην μπετόν Βόλου και Κανάκης μεταλλικές κατασκευές. Παρακαλώ όπως επιληφθείτε αμέσως του θέματος.
Σας ευχαριστώ

2 Σχόλια στο "λακούβες στο δρόμο"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “λακκούβες στο δρόμο” , σας ενημερώνουμε, ότι μετά από αυτοψία το Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών μας έκανε γνωστό, ότι δεν μπορεί να επέμβει διότι είναι αρμοδιότητα της Περιφέρειας.
    Ελένη Τατάκου.

2. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “λακκούβες στο δρόμο”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/04/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 2902/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.