Καμένη Λάμπα φωτισμού δρόμου

Υπάρχει καμένη λάμπα φωτισμού δρόμου για περίπου τρεις εβδομάδες τώρα στην ΑΓΡΙΑ στην οδό ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ και ανάμεσα από οδό ΑΠ. ΛΑΜΠΗ και ΟΜΠΙΛΙΤΣ. Το σημείο εκείνο ειναι πέρασμα και πολύ σκοτεινό τη νύχτα. Παρακαλούμε όπως φροντίσετε για την άμεση αντικατάσταση τις λάμπας. Ευχαριστώ.

2 Σχόλια στο "Καμένη Λάμπα φωτισμού δρόμου"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “καμένη λάμπα φωτισμού δρόμου”, σας ενημερώνουμε, ότι στις 25/04/2017 το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών αποκατέστησε το πρόβλημα που αναφέρατε.
    Ελένη Τατάκου.

2. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “καμένη λάμπα φωτισμού δρόμου”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 24/04/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 2950/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.