Καμένη λάμπα φωτισμού

Από τις αρχές Απρίλη 2017 δε λειτουργεί ο δημοτικός φωτισμός στη διασταύρωση των οδών Λ. Πορφύρα – Δροσίνη στον Άναυρο. Αποτέλεσμα αυτής της βλάβης είναι η πολύ δύσκολη μετακίνηση τις βραδυνές ώρες, τόσο των κατοίκων της περιοχής, όσο και των ασθενών και επισκεπτών των επειγόντων περιστατικών του Νοσοκομείου. Παρακαλώ για την άμεση επίλυση του προβλήματος. Ευχαριστώ.

2 Σχόλια στο "Καμένη λάμπα φωτισμού"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ καμένη λάμπα φωτισμού ”, σας ενημερώνουμε, ότι στις 25/05/2017 το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών αποκατέστησε το πρόβλημα που αναφέρατε.
    Ελένη Τατάκου.

2. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “καμένη λάμπα φωτισμού”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 24/04/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 2949/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.