ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΣΚΥΛΙΑ

Εχθές 14/06/17 είχα επίθεση χωρίς να το προκαλέσω από τεράστιο αδέσποτο «τσοπανόσκυλο» εξαιρετικά επιθετικό και επίμονο. Στην περιοχή Αναύρου στο τέρμα των λεωφορείων.
Φοβάμαι πως μπορεί να τραυματίσει άσχημα πεζούς. Οι περίοικοι είπαν πως αυτή είναι η περιοχή του.

Ένα Σχόλιο στο "ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΣΚΥΛΙΑ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “αδέσποτα σκυλιά”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/06/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 63843/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Δ/νση Κοινωνικής Προστασίας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.