Τεράστιες Λακκούβες στην άσφαλτο

Σε κεντρική οδική αρτηρία της Αγριάς (ΟΔΟ ΚΟΡΑΗ 3-5) πλησίον του Γυμνασίου Αγριάς υπάρχουν τεράστιες λακκούβες ,οι οποίες χρόνο με το χρόνο μεγαλώνουν ολο και περισσότερο και καθώς ο δρόμος αυτός έχει μεγάλη κίνηση η αποξήλωση της ασφάλτου είναι γρηγορότερη, Οι Υπηρεσίες του Δήμου φαίνεται πως ενδιαφέρονται μόνο για τους παραλιακούς δρόμους. Οι δε τοπικοί Δημοτικοί σύμβουλοι απλά αδιαφορούν.

Ένα Σχόλιο στο "Τεράστιες Λακκούβες στην άσφαλτο"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “τεράστιες λακκούβες στην άσφαλτο”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 19/06/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 64359/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.