ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ Κ.ΕΛΕΝΗ ΤΑΤΑΚΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ ΜΑΣ 29/6/17 ΣΤΙΣ ΑΡΜΟΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ.
ΣΗΜΕΡΑ 13/7/17 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

Ένα Σχόλιο στο "ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Μουρογιάνειο αθλητικό κέντρο», σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/07/2017 και σας ενημερώνουμε ότι επαναδιαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και στο Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών, καθώς η Δ/νση Καθαριότητας ολοκλήρωσε τις απαιτούμενες εργασίες και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.
    Ελένη Τατάκου.