ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ 2006 ΚΙΑ ΔΙΑΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΟΔΟ «ΤΕΡΜΑ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ» .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΕΝΤΑΧΘΕΙ ΚΑΙ Ο ¨ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ » ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ Η ΣΚΟΝΗ .ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΥΠΝΑ ΜΥΑΛΑ ΦΤΙΑΞΑΝΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΤΟ ΔΡΟΜΟ (ΚΑΠΟΙΩΝ ΔΕΚΑΔΩΝ ΜΕΤΡΩΝ) ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΝΕ ΑΠΈΞΩ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ .

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “κατασκευή οδοστρώματος”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 17/07/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 68088/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.