Το LIDL Ν.Ιωνιας δεν έχει πρέσες ανακύκλωσης;

Να βάλετε πρόστιμο στο κατάστημα για ρύπανση και μη χρήση πρέσας συσκευασιων

Ένα Σχόλιο στο "Το LIDL Ν.Ιωνιας δεν έχει πρέσες ανακύκλωσης;"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “το LIDL Ν. Ιωνίας δεν έχει πρέσες ανακύκλωσης;”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 17/07/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 68090/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.