Δημοτικός Φωτισμός

Από την Πέμπτη 27 Ιουλίου δεν λειτουργεί ο φωτισμός επί της οδού Καραμπατζάκη από την Λ. Ειρήνης έως την οδό Πηγών, τέσσερα (4) φωτιστικά δεν λειτουργούν. Τα τρία είναι στο πάρκο Εθνικής Αντίστασης όπου το σκοτάδι είναι απόλυτο.
Μου κάνει εντύπωση το ότι η αρμόδια υπηρεσία, που με είχε εντυπωσιάσει με την ταχύτητα αποκατάστασης παρόμοιων προβλημάτων, καθυστερεί τόσο, μια και το συγκεκριμένο αίτημα το υποβάλλω για τρίτη φορά.
Το πρώτο αφορούσε απάντηση στο αίτημα (το ίδιο πρόβλημα) της 21ης Ιουλίου 2017.
Σήμερα, μετά από πολλές προσπάθειες τηλεφωνικά, που απ” ότι κατάλαβα δεν γνώριζαν το πρόβλημα.
Και με νέο αίτημα.
Σας ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Δημοτικός Φωτισμός"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ δημοτικός φωτισμός”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/08/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 83881/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.