Εγκαταλειμμένο ΙΧ

Επί της οδού Εγγλεζονησίου με Καραμπατζάκη, υπάρχει αυτοκίνητο ΙΧ, χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας, μάρκας Peugeot τύπου 206 ασημί, εγκαταλελειμμένο στην πλευρά που απαγορεύεται η στάθμευση και με αντίθετη θέση ως προς τη φορά κίνησης του δρόμου.
Σας παρακαλούμε φροντίστε για την απομάκρυνσή του διότι εμποδίζει την ομαλή κίνηση των οχημάτων.
Σας ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Εγκαταλειμμένο ΙΧ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “εγκαταλειμμένο ΙΧ”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/08/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 83883/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.