Κατσαριδες

Μήπως να αφήσουμε κατά μέρους τις γλαστρες και τα άνθη και να ασχοληθούμε και λίγο με τις κατσαρίδες που πνίγουν το βολο;;; κάθε χρόνο αναγκάζεται ο κάθε πολίτης να διαθέτει από την τσέπη του χρήματα να ψεκάζει τους υπονομους και τους δημόσιους δρόμους! Η σωστή απέντομωση να σαν ενημερώσω γιατί μπορεί να μην γνωρίζεται γίνεται κάθε άνοιξη και φθινόπωρο αν και θα έπρεπε να ξέρετε τώρα που έχετε γίνει και κηπουροι.

Ένα Σχόλιο στο "Κατσαριδες"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “κατσαρίδες”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/08/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 84079/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.