ΛΑΚΟΥΒΑ

ΣΤΗΝ ΟΔΟΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 6 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΑΛΥΚΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΛΑΚΟΥΒΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΔΕΥΑΜΒ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Ένα Σχόλιο στο "ΛΑΚΟΥΒΑ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “λακκούβα”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/08/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 84550/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.