ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΟΤΗΡΟΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΡΙΜΝΗΣΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΜΜΕΝΟΥΣ ΛΑΜΠΤΗΡΟΣ ΑΓΚΑΙΟΥ 4 ΚΑΙ ΡΙΖΟΚΑΡΠΑΣΟΥ ΑΛΥΚΕΣ ΒΟΛΟΥ

Ένα Σχόλιο στο "ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΟΤΗΡΟΣ"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “αντικατάσταση λαμπτήρος”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 17/08/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 86215/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.