Ελειψη σεβασμου απο υπαληλους της καθαριοτητας σε ευαισθητες κοινονικες ομαδες.

Τα ξημερωματα της Κυριακης 8/10 προς Δευτερα 9/10 οδηγος σκουπιδιαρικου που περνουσε απο την 54ου συνταγματος ΕΛΑΣ επειδη ενοχληθηκε απο το αναπηρικο αυτοκινητο μου (το οποιο η υπηρεσια καθαριοτητας εχει ενημερωθει για το ποια ειναι η Χρηση του)αρχισε να ουρλιαζει να παρουμε το αυτοκιντο(το οποιο λογω της χρησης του δεν γινεται να σταθμευσει αλλου) και ενω διανυοντας λιγα μετρα παραπανω μπορουσε να αποφυγει.Επειδη λοιπον δεν πρεπει να ενοχλει(δεν ειναι η πρωτη φορα) τη νυχτα για πλακα μια οικογενεια που αντιμετωπιζει προβληματα τετοιου ειδους θα ηθελα να συμμορφωθει και να παψει να τραμπουκιζει αν βεβαια εχει εστω και ελαχιστη κατανοηση.

Ένα Σχόλιο στο "Ελειψη σεβασμου απο υπαληλους της καθαριοτητας σε ευαισθητες κοινονικες ομαδες."

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “έλλειψη σεβασμού από υπαλλήλους της καθαριότητας σε ευαίσθητες κοινωνικές ομάδες”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/10/2017. Την ίδια ημέρα διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.