καμμενη λαμπα

Στην γωνία Κορυτσάς-Επισκόπου Φιλοθέου στήν Νέα Ιωνία υπάρχει καμμένη λάμπα . Εχω επικοινωνησει με τήν υπηρεσία Βλαβών Φωτισμού πρίν 20 ημέρες αλλά το πρόβλημα παραμένει και τώρα τελευταία δέν σηκώνουν και το τηλέφωνο . Θα σας παρακαλούσα για τις ενέργειες σας προκειμένου να αποκατασταθεί η βλάβη ,δεδομένου και του οτι είναι στενό και υπάρχει απόλυτο σκοτάδι. Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "καμμενη λαμπα"

1. Η Απάντηση της Υπηρεσίας Ο/Η Ελένη Τατάκου λέει:

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “καμένη λάμπα ”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/10/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 97969/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ελένη Τατάκου.