ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

Στην οδό Ολυμπιάδος, ακριβώς έξω από την αίθουσα του νηπιαγωγείου (1ο Ολοήμερα Νηπιαγωγείο-7ο Δημοτικό), υπάρχουν 3 κάδοι (απορριμάτων και ανακύκλωσης), οι οποίοι μάλιστα έχουν πάντα ανοιχτά τα καπάκια τους. Νομίζω ότι επιβάλλεται να μετακινηθούν άμεσα!

Ένα Σχόλιο στο "ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αρ. 2160 με τίτλο αιτήματος “μετακίνηση κάδων”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/11/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 102268/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης