Καμένη Λάμπα

ΤΣΟΠΟΤΟΥ 18

Καμένη λάμπα.
Στις 01/11/2017,που ήρθε, το συνεργείο δεν την άλλαξε? καθότι στις 02/11/17 παραμένει σβηστή.

Ένα Σχόλιο στο "Καμένη Λάμπα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “καμένη λάμπα ”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/11/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 102272/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης