2 ΛΑΚΟΥΒΕΣ !!

2 ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΕΞΩ ΑΠΟ ΠΑΡΚΙΓΚ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ! ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ…

Ένα Σχόλιο στο "2 ΛΑΚΟΥΒΕΣ !!"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αρ. 2163 αναφορικά με αποκατάσταση οδοστρώματος, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/11/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 103324/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης