Δέντρο που εμποδίζει

Στις οδούς Αγχιάλου και Καζαντζάκη στη Ν.Ιωνία μια συκιά που βρίσκεται μέσα σε οικόπεδο βγαίνει μέσα στο δρόμο και εμποδίζει στο να δεις το αυτοκίνητο που κινείται πάνω στην οδό Αγχιάλου.

Ένα Σχόλιο στο "Δέντρο που εμποδίζει"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αρ. 2167 με τίτλο αιτήματος “δέντρο που εμποδίζει”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/11/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 104217/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης