Ερμού τρύπα

Καλημέρα σας ενημερώνω ότι Ερμού 169 με Τοπαλη μπροστά από το χρυσοχοείο Δουλάς έσπασε ένα μάρμαρο και είναι έτοιμο ένα ακόμη.
Λόγω κίνησης παρακαλώ υπάρχει φόβος τραυματισμού.

Με εκτιμηση

Δουλάς Νίκος

Ένα Σχόλιο στο "Ερμού τρύπα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αναφορικά με αποκατάσταση οδοστρώματος, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 29/11/2017 με αριθμό 2191. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 107130/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Φώτου Κωνσταντία