Κλάδεμα δένδρων

Στην Αγ. Παρασκευή Βόλου στην Δωδεκανήσου 16 υπάρχει ένας δρόμος που συνδέει την Δωδεκανήσου με την Κύθνου. Σε αυτόν τον δρόμο, που βρίσκεται δίπλα στην τάφρο, υπάρχουν ψηλά δένδρα που θέλουν κλάδεμα. Παρακαλώ να τα κλαδέψετε.

Ένα Σχόλιο στο "Κλάδεμα δένδρων"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Κλάδεμα δένδρωνς”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με αριθμό 2192 στις 01/12/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 107838/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Φώτου Κωνσταντία