ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΣΤΗ ΒΑΡΝΑΛΗ

Μετά από εργασίες φυσικού αερίου έχουν δημιουργηθεί μεγάλες και επικίνδυνες λακούβες στην άσφαλτο στην οδό Κ. Βάρναλη 55 και λίγο πιο κάτω, στην οδό Κ. Βάρναλη και Επτανήσου.
Σας παρακαλούμε να ενεργήσετε άμεσα!!!!!!!!!!!!!!!

Ένα Σχόλιο στο "ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΣΤΗ ΒΑΡΝΑΛΗ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αναφορικά με «Επικίνδυνες Λακκούβες», σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με αριθμό 2197 στις 04/12/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 108120/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Φώτου Κωνσταντία.