Καμένες λάμπες

Καμένες λάμπες δημοτικού φωτισμού στην περιοχή Αστέρια της Αγριάς. Τηλέφωνο 6977447361.

Ένα Σχόλιο στο "Καμένες λάμπες"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Καμένες λάμπες”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 29/12/2017 με αριθμό αιτήματος 2208. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 112093/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Φώτου Κωνσταντία