Λακούβα

Καλημέρα σας και Καλή Χρονιά,

Επί της Καρυωτάκη (με Παπαντωνίου) υπάρχει λακούβα κοντά στο πεζοδρόμιο. Έχω στείλει 2 φορές αναφορά μέσω της εφαρμογής Novoville, πριν από 2-3 μήνες. Και τις 2 φορές έκλεισαν την αναφορά ως ολοκληρωμένη αλλά δεν έχει γίνει απολύτως καμία ενέργεια. Η λακούβα καθώς περνάει ο καιρός όλο και χειροτερεύει. Καλό θα ήταν τα συνεργεία να παρέμβουν. Επισυνάπτω πρόσφατη φωτογραφία.
Σας ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Λακούβα"

Προς κ. Ζωή Κατσινάρη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αναφορικά με αποκατάσταση λακκούβας , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με αριθμό αιτήματος 2216 στις 10/01/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 113456/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών , στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσιών.
    Φώτου Κωνσταντία.