ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΔΡΟΜΟΥ

ΚΑΜΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΜΕ ΚΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ένα Σχόλιο στο "ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΔΡΟΜΟΥ"

Προς
    κ.Κωνσταντίνου Δημήτρη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “φωτισμός δρόμου ” και αριθμό 2217 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/01/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 113782/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Φώτου Κωνσταντία