Ασφαλτόστρωση

Παρακαλούμε, να ασφαλτοστρώσετε το κομμάτι δρόμου που ειναι μαρκαρισμένο με κόκκινη γραμμή στη συναπτόμενη φωτογραφία χάρτη στη περιοχή Σουτραλί. Αντιμετωπίζουμε σοβαρά προβλήματα μετακίνησης όταν βρέχει. Ο δρόμος ειναι χωματόδρομος και κάθε χρόνο οι κάτοικοι της περιοχής ρίχνουμε χαλίκι αλλά δεν βελτιώνεται η κατάσταση.
Τηλ. Επικοινωνίας για περισσότερες πληροφορίες: 2428097003

Ένα Σχόλιο στο "Ασφαλτόστρωση"

Προς κ. Ράμπο Γεώργιο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Ασφαλτόστρωση» κι αριθμό 2218, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/01/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 114361/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Φώτου Κωνσταντία