ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΙΣΕΤΑΙ ΔΥΟ ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΝΕΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ
ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2428097003

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ"

Προς κ. Ράμπο Γεώργιο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ΚΑΜΕΝΕΣ ΚΑΜΠΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/01/2018 ΚΙ ΑΡΙΘΜΌ ΑΙΤΉΜΑΤΟς 2219. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 114335/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Φώτου Κωνσταντία