Λακκούβα « 15242

Λακκούβα

Στήν οδό Βλαχάβα αρίθ. 5-7 στήν Αγριά υπάρχει λακκούβα.Παρακαλούμε ολοι οι γείτονες γιά τίς ενεργειές σας.

Ένα Σχόλιο στο "Λακκούβα"

Προς κ. Σάββα Μανδαλαρίδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αριθμό αιτήματος 2242 αναφορικά με “λακκούβα στο οδόστρωμα», σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/02/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 119145/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.