Αιωρούμενο συρματόσκοινο /καλώδιο από πολυκατοικία

Επιστώ την προσοχή σας σε καλώδιο στηρίξεως, που έχει κοπεί και αφεθεί να κρέμεται, μετά από την αφαίρεση της γιορτινής κορνίζας /φωτεινής γιρλάντας στολισμού του δρόμου, στη γωνία των οδών Κ. Καρτάλη & Κωνσταντά.
Το καλώδιο κρέμεται από τον τοίχο στο ύψος του α” ορόφου όπως φαίνεται στις επισυναπτόμενες φωτογραφίες.
Παρακαλώ να μεριμνήσετε για την αφαίρεσή του.

Ένα Σχόλιο στο "Αιωρούμενο συρματόσκοινο /καλώδιο από πολυκατοικία"

Προς κ. Ιωάννη Γιαννακοσιάν
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αιωρούμενο συρματόσχοινο/Καλώδιο από πολυκατοικία ”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/02/2018 κι αριθμό 2246. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 119460/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.