ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΛΟΣ ΜΕ ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΟΤΕΙΝΗ… ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ (ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΑΣ) ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ. ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΝΟΤΑΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΤΑ ΚΟΥΡΙΕΡ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΛΟΣ ΣΤΗΝ ΝΟΤΑΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΗΓΑΣΟΣ.

Ένα Σχόλιο στο "ΦΩΤΙΣΜΟΣ"

Προς κ.Κωνσταντίνο Παζάρα

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Φωτισμός ” κι αριθμό 2248 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/02/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 119427/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλο