Σκουπίδια Μπάζα

Πεταμένα μπάζα και σκουπίδια Καποδιστρίου με Αναλήψεως επι της Καποδιστρίου εδώ και μήνες. Έκανα ανάρτηση εδώ και 10 ημέρες στο Novoville και ακόμα να μαζευτούν. Εν τω μεταξύ εξαπλώνονται με τον αέρα και την βροχή. Συγχαρητήρια.

Ένα Σχόλιο στο "Σκουπίδια Μπάζα"

Προς κ. Μάξιμο Ρουκά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Σκουπίδια μπάζα”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/03/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 123166/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.