ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΚΛΑΔΙΩΝ

Καλημέρα σας,

παρακαλώ για την αποκομιδή κλαδιών που υπάρχουν στην οδό ΙΑΤΡΟΥ ΣΤΕΛΛΟΥ στην ΑΓΡΙΑ σε δύο σημεία
της οδου που απέχουν μεταξύ τους δέκα (10) μέτρα

σας ευχαριστώ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΜΒΑΚΗΣ

Ένα Σχόλιο στο "ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΚΛΑΔΙΩΝ"

Προς κ. Γιώργο Ταμβάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αποκομιδή κλαδιών” κι αριθμό αιτήματος 2284, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/03/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 123194/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.