ΓΑΤΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ

Καλησπέρα , κάποιοι πέταξαν εώ και τρείς μέρες , μία ψώφια γάτα στο πεζοδρόμιο , δίπλα στις σιδηροδρομικές γραμμές , επί της οδού Ιερολοχιτών 47 με Καρτερίας (Αερογέφυρα) , στο Καπακλί. Πέρα από την δυσοσμία , υπάρχει θέμα υγείας. Παρακαλούμε να επιληφθείτε το συντομώτερο.

Ένα Σχόλιο στο "ΓΑΤΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ"

Προς κ.Νίκο Γρηγορόπουλο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αναφορικά με ¨Γάτα σε αποσύνθεση” κι αριθμό αιτήματος 2286, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/03/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 123769/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.