εστιες μολυνσης

εγκατελλειμενα αυτοκινητα εστιες μολυνσης

Ένα Σχόλιο στο "εστιες μολυνσης"

Προς κ.Βαρβάρα Καλτσογιάννη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Εστίες μόλυνσης” κι αριθμό αιτήματος 2290 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/03/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 124807/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.Παρακαλούμε,όπως μας ενημερώσετε για την ακριβή τοποθεσία των εγκαταλελειμμένων οχημάτων.