ΚΑΚΙΣΤΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΕ 10 ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ

ΜΕΡΟΣ 7

Κάκιστος δρόμος 600 μέτρων που δίνει πρόσβαση στις οικίες για 10 περίπου οικογένειες. Παρακαλούμε πολύ για την ασφαλτόστρωση του δίνοντας τέλος στο καθημερινό μαρτύριο μας. Παραθέτονται φωτογραφίες κατά το μήκος αυτού του δρόμου.

Με μεγάλη εκτίμηση προς την δημοτική αρχή.
Οι οικογένειες τις περιοχής.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΚΙΣΤΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΕ 10 ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ"

Προς κ. Δημήτριο Δενελάβα

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Κάκιστος δρόμος” κι αριθμό 2318 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 02/04/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 128244/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας. Παρακαλούμε όπως μας ενημερώσετε για την ακριβή ονοματοθεσία-περιοχή του δρόμου που χρειάζεται αποκατάσταση.
    Κωνσταντία Φώτου.