ΧΟΡΗΓΗΣΗ-ΦΥΤΕΥΣΗ ΔΕΝΤΡΩΝ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΟΡΗΓΗΣΕΤΕ 8 ΔΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΦΥΤΕΥΣΗ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΩ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΠΕΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΚΤΩΡΟΣ ΣΤΙΣ ΑΛΥΚΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΑΖΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΗΝ ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΟ Ο ΜΠΑΤΗΣ.ΚΑΤΑΘΕΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΥΤΕΥΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ,ΘΑ ΤΑ ΦΥΤΕΥΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ,ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Ένα Σχόλιο στο "ΧΟΡΗΓΗΣΗ-ΦΥΤΕΥΣΗ ΔΕΝΤΡΩΝ"

Προς κ.Δημήτριο Σπανόπουλο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Χορήγηση φύτευση δένδρων” κι αριθμό 2320, σας ενημερώνουμε, ότι στις 02/04/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 128223 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στην Δ/νση Πρασίνου.
    Κωνσταντία Φώτου.