ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΑΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΤΟΝ ΣΤΥΛΟ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ 10 Ν.ΙΩΝΙΑ.

Ένα Σχόλιο στο "ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΑΣ"

Προς κ.Πέτρο Πυργέρο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αντικατάσταση λάμπας” κι αριθμό 2321 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 04/04/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 128759/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.