Αποκομιδη καδου σκουπιδιων

Ανδρουτσου συνοικια αγιου δημητριου στην νεα ιωνια τα σκουπιδια ηταν 2 μερες αμαζευτα με συνεπια να ριπενεται ολη η γειτονια απαραδεκτο.

Ένα Σχόλιο στο "Αποκομιδη καδου σκουπιδιων"

Προς κ.Κώστα Γεωργούλα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αποκομιδή κάδου σκουπιδιών ” κι αριθμό 2323 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 04/04/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 128754/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.