ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΣΑΚΩΝ ΜΕ ΧΟΡΤΑΡΙΑ

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ 9 ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ ΑΠΟΡΙΜΑΤΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ 7 ΣΑΚΟΙ ΜΕ ΧΟΡΤΑΡΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΜΕΡΙΜΝΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΤΟΥΣ..

Ένα Σχόλιο στο "ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΣΑΚΩΝ ΜΕ ΧΟΡΤΑΡΙΑ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/04/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 129351/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης