Καθαρισμός πεζοδρομίου -κοπή χόρτων δίπλα σε σχολειο

Παρακαλούμε για τον καθαρισμό του πεζοδρομίου από χόρτα και σκουπίδια, στην οδό Τσιμπούκη (μεταξύ των οδών Κύπρο και Επισκοπής). Το συγκεκριμένο πεζοδρόμιο βρίσκεται ακριβώς έξω από την είσοδο-έξοδο του 12ου Δημοτικού Σχολείου και χρησιμοποιείται καθημερινά από εκατοντάδες ενήλικες και παιδιά !

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός πεζοδρομίου -κοπή χόρτων δίπλα σε σχολειο"

Προς κ.Γεώργιο Πούλιο

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα
    του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Καθαρισμός πεζοδρομίου-Κοπή χόρτων δίπλα σε σχολείο” κι αριθμό 2369, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/05/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 136081/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στην Δ/νση Πρασίνου και στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας αντίστοιχα .
    Κωνσταντία Φώτου.