Συλλογή κλαδιών

Σας παρακαλώ

Επειδή τοποθέτησα κλαδιά από δέντρα επί των οδών Γκλαβάνη και Λ. Βύρωνος (γωνία) και πιθανόν κάποιοι οδηγοί αυτοκινήτων να ενοχλούνται για έλλειψη θέσης στάθμευσης, ας μαζευτούν το γρηγορότερο από την υπηρεσία καθαριότητας.
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Συλλογή κλαδιών"

Προς κ.Γιώργο Καπουρνιώτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αριθμό αιτήματος 2373 και τίτλο “Συλλογή κλαδιών», σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/05/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 136870/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.