Συλλογή μπάζων

Παρακαλώ για τον καθαρισμό του πεζοδρομίου από μπάζα που τοποθέτησαν κάποιοι στην οδό Γκλαβάνη (μεταξύ των οδών Γκλαβάνη και Λ. Βύρωνος) πίσω από τους κάδους αποριμμάτων.
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Συλλογή μπάζων"

Προς κ.Γιώργο Καπουρνιώτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Συλλογή μπαζών» και αριθμό αιτήματος 2374 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/05/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 136853/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία σας με την ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου και για τη χρήσιμη ενημέρωση.
    Κωνσταντία Φώτου.