Χορτοκοψη

Παρακαλώ να προβείτε σε χορτοκοψη στην γειτονιά των παλαιών εργατικών πολυκατοικιών στον ξηροκαμπο νέας Ιωνίας. Έχει να εμφανιστει στην περιοχη συνερτειο σας ένα χρόνο . Θα μας φανε τα φίδια.

Ένα Σχόλιο στο "Χορτοκοψη"

Προς κ. Κωνσταντίνο Ζεμπίλα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Χορτόκοψη” κι αριθμό 2376, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/05/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 136819/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στην Δ/νση Πρασίνου.
    Κωνσταντία Φώτου.