Διαγραφή συνθημάτων

Επί αρκετές εβδομάδες βλέπω, και εξοργίζομαι, στον τοίχο του περιβόλου δίπλα στην είσοδο του Δημοτικού Παιδικού Σταθμού επί της οδού Μητροπολίτου Γρηγορίου, να είναι γραμμένο το σύνθημα ΕΛΛΗΝΕΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ.
Παρακαλώ τον Δήμο μας να μεριμνήσει για την άμεση διαγραφή αυτού του απαράδεκτου και υβριστικού συνθήματος.

Ένα Σχόλιο στο "Διαγραφή συνθημάτων"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 2380 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 17/05/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.137902/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης