ΛΑΚΥΒΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ

ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΕ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΑΚΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΟΜΗ ΚΑΘΕΤΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΘΥΝΕΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΒΡΟΧΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ένα Σχόλιο στο "ΛΑΚΥΒΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ"

Προς κ.Αναστάσιο Παππά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Λακκούβα στο δρόμο ” κι αριθμό 2385 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 21/05/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.138586/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.